Ogoh bo‘ling! One IDdan shaxsan o‘zingiz ro‘yxatdan o‘ting!
One ID – bu nafaqat Yagona portal, balki koʻplab davlat tashkilotlarining maʼlumotlar bazasidan xavfsiz foydalanish imkoniyatini beradigan Yagona identifikatsiya tizimidir.
Shuning uchun ham subsidiya, kredit, koʻchmas mulk, kadastr kabi yuzlab xizmatlarga xavfsizlik nuqtai nazaridan murakkabroq login va parol bilan mustahkamlangan One ID tizimi orqali kiriladi.
Hozirgi kunda shaxsiy ma’lumotlarga befarqlik tufayli identifikatsion raqam begonalar qo‘liga tushib qolishi sabab boshqalar nomidan ro‘yxatdan o‘tish holatlari uchramoqda.
Agar sizning nomingizdan begonalar ish yuritishini xohlamasangiz, hech kimga JShShIR raqamingizni bermang. One IDdan shaxsan o‘zingiz ro‘yxatdan o‘ting.
Shaxsni tasdiqlovchi pasport maʼlumotlari va telefon raqamini biriktirgan holda One ID tizimida roʻyxatdan oʻtsangiz, boshqalar sizning nomingizdan ish yuritolmaydi.
One ID tizimidan ro'yxatdan o'tish tartibi bilan quyidagi videorolikda tanishing: https://youtu.be/IL7z72X5tPw?si=no-GEwzkHjEKRzZj

Будьте внимательны! Регистрируйтесь на One ID лично!
One ID — это не только Единый портал, но и Единая система идентификации, обеспечивающая безопасный доступ к базам данных многих государственных организаций.
Именно поэтому доступ к сотням услугам, таким как получение субсидий, кредитов, недвижимость, кадастр, осуществляется через систему One ID, которая с точки зрения безопасности защищена сложным логином и паролем.
В настоящее время из-за безразличия к личной информации идентификационный номер попадает в руки посторонних людей, что приводит к случаям регистрации через другое имя.
Если вы не хотите, чтобы посторонние люди вели дела от вашего имени, никому не сообщайте свой номер ПИНФЛ. Регистрируйтесь на One ID лично.
Если вы зарегистрируетесь в системе One ID, прикрепив свои паспортные данные и номер телефона, другие лица не смогут действовать от вашего имени.