Янги талқиндаги Ягона интерактив давлат хизматлари порталидан фойдаланиш қулайлигини ошириш юзасидан сўровнома
12.01.2024
Сиз электрон давлат хизматлари соҳасидаги сўнгги ўзгаришлар ва янгиликлардан доимий равишда хабардор бўлишни истайсизми?
Ёки хизматларнинг янги турларини электрон шаклга ўтказиш жараёнида иштирок этишни хоҳлайсизми?
Эҳтимол, бизнес жараёнларини рақамлаштириш ва IT саводхонлигига қизиқарсиз⁉️
Рақамли ҳукумат лойиҳаларини бошқариш маркази – фуқаролар учун фойдали бўлган электрон давлат хизматларини жорий этиш ҳамда давлат органлари ва ташкилотларида бизнес жараёнларини рақамлаштиришни мақсад қилган.
Шу муносабат билан биз электрон давлат хизматларидан фойдаланишнинг янада осон ва қулай бўлишини таъминлаш учун Ягона интерактив давлат хизматлари порталини такомиллаштиришга қаратилган кичик сўровнома ўтказилмоқда. Ва барча юртдошларимизни ушбу сўровномада фаол иштирок этишга чорлаймиз!

Опросник по улучшению удобства пользования новой версией Единого портала интерактивных государственных услуг
12.01.2024
Хотите постоянно быть в курсе последних изменений и новостей в сфере электронных государственных услуг?
Или принять участие в процессе цифровизации новых видов услуг?
Возможно, вас интересует цифровизация бизнес-процессов или IТ-грамотность⁉️
Центр управления проектами цифрового правительства нацелен на внедрение полезных для граждан электронных государственных услуг и цифровизацию бизнес-процессов в государственных органах и организациях.
В связи с этим для обеспечения дальнейшего упрощения и удобства использования электронных государственных услуг мы проводим небольшой опрос, направленный на улучшение Единого портала интерактивных государственных услуг. Мы призываем всех наших соотечественников принять активное участие в данном опросе!